Dárkové karty

Nově nyní u nás můžete zakoupit dárkové karty v hodnotě 500,-Kč, 1000,-Kč, 1500,-Kč. Nákup karty lze uskutečnit přes webové stránky www.pokesihomat.cz , prostřednictvím e-mailu info@pokesihomat.cz nebo přímo v našem automatu.
Dárkové karty lze využívat v automatech značky PokešihoMat. 

NÁVOD: Přiložte kartu na platební terminál a na displeji se načte aktuální hodnota kreditu v Kč. Zvolte požadovaný produkt do max. výše kreditu na kartě. Výši zůstatku zjistíte přiložením k terminálu.

 
Kartu lze opakovaně dobíjet, proto až kartu naplno využiješ, nabij ji na libovolnou částku, daruj ji a udělej radost někomu dalšímu. Pro dobití přiložte kartu k terminálu a vložte do automatu libovolnou hotovost v bankovkách nebo mincích. V případě potřeba nás kontaktujte na info@pokesihomat.cz a ve zprávě uveďte číslo vaší karty.


Věrnostní karty

K zakoupení je také věrnostní karta, kterou lze využívat u automatu značky PokešihoMat.
Návod k použití: Přiložte kartu na platební terminál na automatu a na displeyi se načte aktuální nabitá hodnota karty v Kč. Finanční kredit karty lze využít k platbám u automatu. Užití karty také aktivuje x % slevu na všechny produkty. Kartu lze opakovaně dobíjet. Pro nabití vaší věrnostní karty napište zprávu na email info@pokesihomat.cz . Nezapomeňte uvést číslo vaší karty a my vám zašleme údaje pro platbu.