DEN S POKÉMONY 11.11.


DEN S POKÉMONY V KINOKAVÁRNĚ 

Zveme Vás na komunitní Pokémon akci do Brna!


  • KDY : v sobotu 11. 11. 2023 od 12:30 (odhadovaný konec v 17:00)
  • KDE : kinokavárna (nám. SNP 33, Brno)

Program:

  • Pokémon sraz - výměna a sbírání karet a produktů
  • Výuka pravidel hry - nauč se hrát Pokémony od základů
  • Turnaj pro začátečníky - vyzkoušej si organizované hraní nanečisto včetně vysvětlování turnajových pravidel
  • Živá aukce karet - dražba karet na pódiu s aukcionářem
  • Vyhlášení brněnské Korunovační série 2023
  • Prodej oficiálních produktů - Pokešihomat Brno
  • Formát turnaje nanečisto: Standard (karty 2021 až 2023)
  • Vstupné na turnaj nanečisto: 200 Kč

Na místě bude občerstvení pro všechny návštěvníky.


BLIŽŠÍ INFORMACE O AKCI


V sobotu 11. 11. 2023 se v Kinokavárně uskuteční druhý den s Pokémony. Jedná se o komunitní akci pro karetní hru Pokémon TCG, na které se setkávají hráči, sběratelé a začátečníci, kteří chtějí začít Pokémony hrát nebo sbírat.

Celá akce se bude konat v kino sálu Kinokavárny. Kinosál bude rozdělen na tři hlavní stanoviště - hlavní balkón, parket a pódium. Rodiče a doprovod mohou využít prostor kavárny před kino sálem.

Akce bude začínat od 12:30. Končit bude okolo 17:00. V Kinokavárně bude možné si objednat kromě klasické nabídky také speciální Pokémon Snack, který zde bývá v nabídce pouze po dobu konání našich akcí.

Kinokavárna se nachází v parku na ulici Náměstí SNP 33, Brno. Na místo se dostanete například tramvají číslo 7 a 9 - zastávka Fügnerova. Od zastávky půjdete zhruba 350 metrů na ulici Náměstí SNP. Je potřeba obejít celý park. Vstup do Kinokavárny je z ulice Náměstí SNP.


Po celou dobu konání akce se v Kinokavárně budou konat výměny, prodej Pokémon karet a originálního zboží. Bleší trh se bude odehrávat na stolech na balkónku v kinosálu. Účastníci blešího trhu jsou sběratelé a fanoušci z brněnské Pokémon komunity, kteří se kartám věnují řadu let. Rádi vám pomohou například rozpoznat falešné karty ve sbírce nebo vám poradí s cenou vašich karet a sbírek.

Těšit se můžete například na tým od Pokešihomatu nebo na Pokémoní Mámu!

Výuka pravidel Pokémon TCG je součást programu na všech našich komunitních sešlostech. Zkušení hráči z Pokémon TCG Brno vás rádi naučí základy a pravidla Pokémon karet. Představí vám základy hry a společně si vyzkoušíte hraní Pokémon TCG se speciálně vytvořenými balíčky pro začátečníky. Výuka karet bude po celou dobu programu.


Pro začátečníky chystáme turnaj nanečisto! Jedná se o turnaj se vším všudy. Vstupné bude 200 Kč. Platíte u stánku Pokešihomatu, kde se zapíšete svým jménem a datem narození, aby vás systém v turnaji zařadil do správné věkové kategorie.

Pro účast na tomto turnaji je potřeba mít vlastní herní balíček o 60ti kartách a znát základy Pokémon TCG. Turnaj se bude hrát pouze na pár cvičných kol a před jeho spuštěním vám organizátoři odprezentují turnajová pravidla a styl hraní. Po dobu konání turnaje si budeme společně ukazovat, jak by se jednotlivé situace řešili na velkém turnaji.

Každý hráč dostane za účast Booster balíček. Hlavní cena bude Elite Trainer Box edice Paradox Rift a i další umístění hráči neodejdou s prázdnou. Začátek turnaje bude kolem 13:00.


U našeho stánku budete mít možnost po dobu konání celé akce pořídit originální Pokémon zboží.

Bereme s sebou také novou edici Paradox Rift. Pořídit si budete moci i Boostery starší edice. Dalším lákadlem by pro vás mohlo být karetní příslušenství jako krabičky nebo podložky, které s sebou na prodej budeme mít také.

U stánku Pokešihomatu se od 12:30 budete také registrovat na turnaj nanečisto.


Jako první v Česku zkusíme velmi populární karetní formát ze zahraniční!

Živá aukce je skvělý způsob, jak můžete dát do dražby vaše karty, které chcete prodat. Po celou dobu konání akce máte možnost aukcionáři poskytnout vaše karty, aby je vydražil. Stačí, když se zastavíte na našem stánku a ukážete, které karty si přejte vydražit.

Budeme od vás chtít znát pouze dvě věci - počáteční cenu karty v aukci a minimální příhoz. Pokud se karta nevydraží a nikdo o ni nebude mít zájem, tak se nic neděje. Karta se vám vrací. Pokud se ale začne přihazovat, musíte výherci aukce danou kartu prodat za vydraženou cenu. Aukce na pódiu bude probíhat v pravidelných intervalech po dobu konání akce podle zájmu návštěvníků. Dražit i přihazovat mohou všichni návštěvníci akce, a to včetně organizátorů.